YONCA EĞİTİM MODELİ

Her çocuk kendi gelişim seyri içinde değerlendirilir. Okul öncesi bölümümüzde uygulamaya başladığımız ve sürekli geliştirdiğimiz yonca modeli, dünyada en çok kabul gören çocuk gelişimi yaklaşımlarından yola çıkarak olluşturulmuş bir yöntem ve sistem anlayışıdır.
“Minik ellerle büyük yarınlar burada şekilleniyor…”

Okul Öncesi Eğitim

Yaşamkent Şener Çakmak Anaokulu olarak Yonca Eğitim Modelini benimsemekte ve çocuklarımız için en uygun gelişim planlamasını yapmaktayız. Okul Öncesi Eğitim programımız; çocuğu bilişsel gelişim, sosyal-duygusal gelişim, dil gelişimi, motor gelişim ve öz bakım becerileri açısından destekler ve özgüvenli, sosyal, yeteneklerini doğru kullanabilen, sevgi dolu, mutlu bir birey olmasını hedefler. Okulumuzda özenle seçtiğimiz uzman ekibimiz eşliğinde akademik programlar, atölye ve branş eğitimleri, ilköğretim hazırlık çalışmaları, değerler etkinlikleri gibi çalışmalar sevgiyle ve titizlikle yürütülmektedir.


Bizden Haberler

Duyurular ve etkinlik haberlerimiz.

Minik Mezunlarımız

Minik Mezunlarımız

Montessori Yöntemi ile İngilizce Dersleri

Montessori İngilizce Dersleri

Steam Eğitim Yöntemi Hareket Edebilen Okul Projesi

Hareket Edebilen Okul Projesi

Etkinlikler

Etkinliklerimizden derlediğimiz fotoğraf galerilerini sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Paylaşımlarımızın daha fazlasına iletişim bölümündeki sosyal medya hesaplarımızdan erişebilirsiniz.

Kültür ve Doğa Etkinliklerimiz

Kültür ve Doğa Etkinliklerimiz

Spor-Sanat-Drama Etkinliklerimiz

Spor-Sanat-Drama Etkinliklerimiz

Ön Kayıt İçin Acele Edin

Online Kayıt Sistemimizden çocuğunuzun kaydını kolayca yapabilirsiniz. Online kayıt yapan velilerimize en kısa sürede dönüş yapmaktayız.

Bize Yazın

Merak ettikleriniz, önerileriniz, şikayetleriniz gibi konularda bize yazabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz

Yaşamkent Mah. 3262 Sok. Çankaya / Ankara

0312 217 22 05

yasamkent@senercakmakegitimkurumlari.com

Bizi Takip Edin