Duyuru Tarihi: 15 Haziran 2019

MİNİK MEZUNLARIMIZ
ŞENER ÇAKMAK OKULLARI YAŞAMKENT ANAOKULU MEZUNİYET TÖRENİ

DEĞERLİ ÖĞRENCİLERİMİZ,

Okulumuzun Okul Öncesi Bölümünde başladığınız yolculuğun sonunda geldiniz. Ama eğitim yolculuğuna yeni başladınız. Adım adım ilerleyeceğiniz uzun eğitim yolculuğunun ilk adımında çalıştınız, çabaladınız, sevindiniz, mutlu oldunuz, yeri geldi yoruldunuz ama yılmadınız ve başardınız. Şimdi okumayı ve yazmayı öğrenmek için yeni bir adıma doğru yola çıkıyorsunuz. Çalışmaktan, çabalamaktan hiçbir zaman vazgeçmeyin, zorlansanız da pes etmeyin.

” YAPABİLİRİM”- “BAŞARABİLİRİM” kelimelerini her zaman içinden söyleyin. İsteyince her şeyi başarabilirsiniz. Gelecekte hayallerine kavuşmak için çalışmaktan ve kendinize inanmaktan vazgeçmeyin.

Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK siz çocuklar için hep aydınlık ve güzel bir gelecek hayal etti. İmkânsızlıklar olsa da yine de mücadele etmekten vazgeçmedi. Bizim için en güzel örnek olan Atamızın izinden ilerleyerek biz öğretmenleriz sizlere hep destek çıkacağız, yanınızda olacağız, sizlere ışık olacağız. Siz de büyüdüğünüzde bizlerden aldığınız ışık ile başka çocuklara ışık olacaksınız.

Cumhuriyetimizin Aydınlık Işıkları yolunuz açık ve aydınlık olsun. Başarı yolunda mutluluk ve sevgiyle ilerlemeniz en içten dileriz.
ŞENER ÇAKMAK EĞİTİM KURUMLARI


Okulumuz Hakkında Detaylı Bilgi İçin Web Sitemize Buradan Gidebilirsiniz.