Belki size dünyayı veremeyebiliriz ama hakkındaki her şeyi öğretebiliriz.

"Tecrübeye Duyulan Güven..."


Bilim, Kültür ve Sanat Dergisi

DERGİMİZİN 6. SAYISI ÇIKTI

Şener Çakmak Eğitim Kurumlarının edebiyat öğretmenleri ve öğrencileri tek yürek olarak koordineli bir şekilde gece gündüz çalışarak "Bilim, Kültür ve Sanat" dergilerini hazırlamaktadır. Dergilerimizi dijital ortamda da sizlerle paylaşmak istedik. Ne mutlu bizlere ki okulumuzda yazan, sorgulayan, araştıran öğrenciler var ve bu öğrenciler başarılarını bizlere sunma şansına eriştiler.
Dergimizi incelediğinizde adına yakışır şekilde bilim, kültür ve sanat dergisi olduğunu hissedeceksiniz. Atatürk ilke ve inkılaplarının ışığında öğrencilerimizin ilerici, aydın ve bilimsel düşüncelerini dergimizde görmek, yaptığımız işin sorumluluğunu ve güzelliğini her defasında göstermektedir. Bu ışıkla öğrencilerimizin kişiliklerinin oluşmasında emek harcayan tüm eğitim emekçilerimize teşekkür ederiz. Aklın ve bilimin ışığında çıkarılacak her türlü ürünün her zaman destekçisi olacağız.
Emeği geçen tüm öğrencilere ve öğretmenlere teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz. Keyifle ve merakla okumanız dileğiyle...

Bilim, Kültür, Sanat Dergisi 6. Sayı >>
Bilim, Kültür, Sanat Dergisi 5. Sayı >>
Bilim, Kültür, Sanat Dergisi 4. Sayı >>