Paylaşım Tarihi:16 Temmuz 2019
KIBRIS ULUSLARARASI DİL EĞİTİMİ PROGRAMI YAZ KAMPI

🔶 Dil, bir iletişim aracıdır. Toplumda yaşayan bireyler birbirleriyle aynı dili konuşarak iletişim kurarlar. Bugün hızla gelişen ve değişen dünyamızda diğer uluslarla da iletişim sağlamak zorundayız.
🔶 Language is a communication tool. People who are living in a society, communicate with each other in the same language. Today we have to communicate with other nations in our rapidly developing and changing world.
🔶 Şener Çakmak Eğitim Kurumları; yabancı dilin önemine inanan ve bu yönde eğitim-öğretim çalışmalarına devam eden, tecrübesiyle güvenin başarıya dönüştüğü adres; nitelikli projeleri hayata geçiren bir okuldur.
🔶 Öğrencilerimiz, İngilizce Öğretmenimiz ile 1-15 Temmuz tarihleri arasında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde, "Uluslararası Dil Eğitimi" programına katıldılar. Yakın Doğu Üniversitesinin misafiri olan gençlerimiz eğitimlerini keyifle ve başarıyla tamamlamıştır.
Şener Çakmak Eğitim Kurumları olarak uluslararası projelerde yer almaya devam edeceğiz.Buradan Tüm Etkinlikler Sayfasına Gidebilirsiniz